Sociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace - Nominace na "Pracovníka roku v sociálních službách" Vladimíra Rychlíková a Vratislav Kytlica

 I v letošním roce vyhlásil Zlínský kraj anketu „Pracovník roku v sociálních službách“.  Komise pro výběr kandidátů vyhodnotí jednotlivé nominace, z nichž budou vybráni nejvhodnější adepti, Představitelé Zlínského kraje je vyhlásí a vyznamenají při slavnostních ceremoniálech plánovaných na září 2020.

Za Sociální služby Uherské Hradiště, p.o. jsme na „Pracovníka roku v sociálních službách“ zaslali nominace:

 Vladimíra Rychlíková 
DZP Staré Město

 Na paní Rychlíkové si velmi ceníme jejího kladného přístupu k lidem, a to jak k zdravotně postiženým, tak i ke svým kolegům. Svým životním optimismem vytváří kolem sebe velmi příjemnou atmosféru a harmonii. Je zastáncem zdravého životního stylu a alternativní podpůrné léčby. Své poznatky z této oblasti v odpovídající míře přenáší k uživatelům s vysokou mírou podpory což ve ke  zvýšení kvality života. 

 

Vratislav Kytlica
DZP Staré Město

 Pan Kytlica se zabývá prací s lidmi s poruchou autistického spektra a problémovým chováním. Svým empatickým přístupem, trpělivostí, odborností a přirozenou autoritou se snaží pro každého uživatele najít tu správnou cestu pro dosažení cíle. Aktivně se podílí na tvorbě alternativní komunikace pro uživatele, kteří nemají schopnost verbálního vyjádření, nebo jejich verbální vyjádření je pro okolí nesrozumitelné. 

 

 

Kde nás najdete